PDA

Zobacz pełną wersję : Porzadny



Hitman
11-12-06, 15:33
Porzadny
http://www.dobreforum.pl/image.php?u=32&dateline=1161360789

Portret Psychologiczny

Adamitsu
15-12-06, 13:35
Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma.

6 biegowy
15-12-06, 14:02
Jest w porzadku,nigdy naprawde sie nie otworzyl zeby mozna cos bardziej detalicznego o nim napisac.
Raczej obiektywny i w miare pozytywny.

profektus
15-12-06, 14:55
w sumie spoko kolo....jest normalny...tylko czasem nadaje jezykiem niezrozumiałym dla mnie...

Enemigo
28-12-06, 18:51
Pamietam go od poczatku :D

Przybyl z frazpc (?) jak Kosib zrobil tam burde, na poczatku z tego co pamietam troche z nim dymilem (jak z wiekszoscia ;) ), ale potem dojechal pare osob na NKT i pokazal ze siedzi w klimacie i w ten sposob zdobyl moj szacunek hehe :D
Poza tym ma dobry gust do filmow

Hitman
11-09-07, 12:30
Gosc ma poukladane w glowie dyskutuje rzeczowo i nie opowiada o dupie marynie.
Bije od niego spokojem. Jedyne co moze w nim irytowac to jego porzadnosc, ma dosyc radykalne poglady i wydaje sie czasem jakby widzial swiat w czarno bialych barwach.
O tym typie mowi sie "tajemniczy" nie sadze zeby bylo to trafne okreslenie ale dziala ono na wyobraznie kobiet wiec nie powinien sie obrazic.
Nie wiem na jakiej podstawie ale wyczuwam w nim wrodzona skromnosc i zdolnosc do kompromisu. Ogolnie + dla tego pana.

Ambrozja
14-12-08, 19:23
Porządny człowiek z niego! - Ani razu sie nie złajdaczył :) Bardzo nie lubi być ignorowany. Wstępuje wtedy w niego takie coś, podobne do tego co Renatka Beger miała w oczach :p Mówi mi różne mile rzeczy i nigdy nie ma dość. Czasem bywa upierdliwy i odrobinkę monotematyczny. Ulubione powiedzonko Porządnego : - „Myślisz, ze mi dasz rade?” Nie lubi warzyw i takich żyjatek - amebami je nazywa.
Kiedy go nie na forum czuję się samotna i opuszczona. Zepchnięta na margines :(

makaron
22-12-08, 18:22
Misiaczku ja Cie z tego marginesu na czołówkę wstawie.Co tam Porzadny ja Cie kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ambrozja śnię o Tobie każdej nocy.

Ambrozja
22-12-08, 22:32
No nie wiem czy chce przodować w tej lidze? Kruszynko tu się portret psychologiczny "nakreśla" danego użytkownika nie jakieś pitu pitu o miłości. Także Twój melodramatyczny post pójdzie do kosza :)

jhonsmith
07-01-13, 06:03
Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma...!!!

:lolek::lolek::lolek:

jhonsmith
01-02-13, 05:43
Cool Odp: Porzadny

Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma...!!!

Raratakas87
27-07-21, 14:06
Sądzicie że miałoby to jakiś sens?