PDA

Zobacz pełną wersję : sorbet ??



P.A.V.U.L.O.N.
08-12-06, 00:57
czym sie rozni sorbet z truskawek od zwyklych truskawek ?? chodzi mi tu o smaki deserow :10:

Karla
08-12-06, 01:00
Sorbet jest wykonany ze zmiksowanych owocow zamrozonych w ich soku czesto z dodatkiem jakiegos alkoholu (np wodki)

Czy naprawde mam tlumaczyc co to truskwka? :)

Jedyne nad czym mozna sie spierac to to, ktora z tych 2 opcji jest smaczniejsza :)

P.A.V.U.L.O.N.
08-12-06, 01:06
Sorbet jest wykonany ze zmiksowanych owocow zamrozonych w ich soku czesto z dodatkiem jakiegos alkoholu (np wodki)

ostatnio kupilem w jakiejs cukierni lody o smaku wlasnie : sorbet trukawkowy, na nastepny dzien kupilem o smaku truskawkowym i zadnej roznicy nie czulem, tyle ze sorbet drozszy :10:

Hitman
08-12-06, 01:09
Jadalem tylko sorbety lodowe i byly one bardzo delikatne, rozplywaly sie w ustach.Takie lodowe maslo o smaku.....danego owoca

Karla
08-12-06, 01:10
Pavuloniku... w sorbetach nie ma smietany!! Przez co sa niskokaloryczne no i przy okazji zdrowsze... to niemozliwe ze te normalne smakowaly tak samo. Zostales oszukany!!

Btw. najlepsze lody sorbetowe jakie jadlam byly produkcji firmy Grycan (tego od Zielona Budka)

P.A.V.U.L.O.N.
08-12-06, 01:13
Pavuloniku... w sorbetach nie ma smietany!! Przez co sa niskokaloryczne no i przy okazji zdrowsze... to niemozliwe ze te normalne smakowaly tak samo. Zostales oszukany!!

Btw. najlepsze lody sorbetowe jakie jadlam byly produkcji firmy Grycan (tego od Zielona Budka)

:40: :40: :40: :40: ja mowie ze roznicy w smaku nie czulem i to mnie zastanawia, bo jedno to woda i owoce, a drugie to smietana kalorie konserwanty bla bla bla i tak samo smakuje smak byl identyczny naprawde !!

Selena
09-12-06, 19:34
No i wlasnie chociazby dlatego,ze w zwyklych lodach jest smietana smakuja one inaczej niz sorbet.
jest to nie mozliwe zeby sorbet smakowal tak samo jak zwykle lody :)

DZIADZIA
15-12-06, 11:16
No i wlasnie chociazby dlatego,ze w zwyklych lodach jest smietana smakuja one inaczej niz sorbet.
jest to nie mozliwe zeby sorbet smakowal tak samo jak zwykle lody :) podaj mi smietanka z laski swojej

Karla
15-12-06, 17:23
Dziadzik jestes okropny!! spamer :P