PDA

Zobacz pełną wersję : Żylaki



Hitman
07-12-06, 19:58
Nie ciekawa sprawa:(

http://www.zylaki.waw.pl/konczynyzdjecia.html

sabinka
07-12-06, 20:16
no, ale to juz takie mega hard przypadki ;)

wenus
07-12-06, 20:24
Sabinka ma racje ,ale co prawda to prawda - lipa straszna - wiele osob sobie nie zdaje sprawy i nie leczy a pozniej jest juz za pozno.Kiedys myslalam ,ze to dotyczy tylko osob otylych ale jednak nawet osoby szczupla sa na nie narazone ,wystarczy parogodzinne stanie w jednej pozycji ( np w pracy) lub tez sklonnosci do zylakow ,bo z tego co wiem sa one czesto choroba dziedziczna.

sabinka
07-12-06, 20:29
na szczescie nie slyszalam zeby ktos u mnie w rodzinie mial....
ale glupio, to jak sie ma prace gdzie sie kilka h stoi to mozna miec i zylaki i cellulit :124: co za lipa :(

Hitman
07-12-06, 21:34
Zylaki tworza sie przy braku ruchu wystarczy tylko siedziec albo jezdzic autem.
Pomagaja spacery bieganie i kazdy rodzaj sportu pobudzajacy krazenie(miedzy innymi w konczynach dolnych).
Bardzo niewskazane jest zakladanie nogi na noge bo to oslabia krazenie a zyliaki chop na noge.

ełe piotruś
08-12-06, 08:30
hm no lipsztyk...ale żylaki można chirurgicznie usuwać. ponoć czesciej u kobiet się robią np. po ciąży oraz w zawodach gdzie się stoi ale nie wiem czy do konca to jest prawda.

Karla
08-12-06, 08:41
To wyglada tragicznie- te otwory w skorze, obumierajaca tkanka... szczerze wspolczuje

marcinżywy
08-12-06, 08:45
na szczescie nie slyszalam zeby ktos u mnie w rodzinie mial....
ale glupio, to jak sie ma prace gdzie sie kilka h stoi to mozna miec i zylaki i cellulit :124: co za lipa :(

Ja stoję po kilka godzin dziennie ale nie mam ani żylaków ani cellulitisu :104: ale te na zdjęciu są okropne