PDA

Zobacz pełną wersję : 13 lat za zabojstwo dziecka



6 biegowy
15-11-06, 19:12
http://wiadomosci.onet.pl/1434682,11,item.html

Ciekaw jestem jak teraz zareaguja nasi liberalni uzytkownicy.
Wg. mnie kara jest o przynajmniej 7 lat zbyt krotka.
Mam nadzieje ze w kryminale smiec nie bedzie mial jednej spokojnej nocy !

efis
15-11-06, 19:24
Wiem, do czego i kogo "pijesz".:)

Tak jak w temacie http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=9305 nie zgadzałem się z Tobą i broniłem wyroku, tak tutaj byłbym skłonny przyznać Ci rację.
Nie wiem, czy powinno być 7 więcej, czy jeszce więcej, ale powinno być tyle, żeby facet (nawet po przedterminowym zwolnieniu) nie wyszedł szybciej jak po 15-20 latach.

tibor69
15-11-06, 19:44
Styknie 13. I tak nie dożyje wyjścia.

6 biegowy
15-11-06, 19:45
Wiem, do czego i kogo "pijesz".:)

Tak jak w temacie http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=9305 nie zgadzałem się z Tobą i broniłem wyroku, tak tutaj byłbym skłonny przyznać Ci rację.
Nie wiem, czy powinno być 7 więcej, czy jeszce więcej, ale powinno być tyle, żeby facet (nawet po przedterminowym zwolnieniu) nie wyszedł szybciej jak po 15-20 latach.

Wlasnie ze nie pije,jestem ciekaw jak zareguja Ci ktorzy w "podobnym" temacie mieli zupelnie inne podejscie do zagadnienia zbrodni i kary niz ja.
Osobiscie uwazam ze dla mordercow nie powinno byc zadnych zwolnien,nie zgadzam sie tez z decyzja sadu ktora zmienila kwalifikacje czynu,nie wazne czy zamierzal zabic czy nie,liczy sie to ze dziecko nie zyje a on jest temu winnien.
Zadanie prokuratory byly calkiem usprawiedliwione i wg. mnie sprawiedliwe.

Shandor
15-11-06, 19:45
Styknie 13. I tak nie dożyje wyjścia.

oj tak :)

6 biegowy
15-11-06, 19:46
Styknie 13. I tak nie dożyje wyjścia.

Mam nadzieje ze po 12 latach ponizania pare dni przed wyjsciem ktos go wykonczy :96:

MaT
15-11-06, 20:36
Zajebał bym takiego typa :96:

Selena
15-11-06, 20:45
Wedlug mnie obydwoje dostali stanowczo za niskie kary.Co to za matka ktora zneca sie nad dziecmi!

portia
15-11-06, 21:08
Wlasnie ze nie pije,jestem ciekaw jak zareguja Ci ktorzy w "podobnym" temacie mieli zupelnie inne podejscie do zagadnienia zbrodni i kary niz ja.
Osobiscie uwazam ze dla mordercow nie powinno byc zadnych zwolnien,nie zgadzam sie tez z decyzja sadu ktora zmienila kwalifikacje czynu,nie wazne czy zamierzal zabic czy nie,liczy sie to ze dziecko nie zyje a on jest temu winnien.
Zadanie prokuratory byly calkiem usprawiedliwione i wg. mnie sprawiedliwe.

Mam nadzieję, że żartujesz próbując porównywać morderstwo na takim maleństwie i sprawę tamtego wypadku.
W tym wypadku gość długo nie pozyje, tak więc nie ważne ile mu dadzą. Moim zdaniem powinien dostać dożywocie na zasadach jakie kiedyś podawałem w temacie o więziennictwie (w skrócie: praca do zajebania na utzrymanie się przy życiu)

6 biegowy
15-11-06, 21:41
Mam nadzieję, że żartujesz próbując porównywać morderstwo na takim maleństwie i sprawę tamtego wypadku.
W tym wypadku gość długo nie pozyje, tak więc nie ważne ile mu dadzą. Moim zdaniem powinien dostać dożywocie na zasadach jakie kiedyś podawałem w temacie o więziennictwie (w skrócie: praca do zajebania na utzrymanie się przy życiu)


Dla wyjasnienia,
nie porownuje sytuacji,to absurd,chce poslyszec jak ocenia ten watek ludzie ktorzy byli odmiennego zdania niz ja w temacie o ktorym wspominamy.

Wracajac do tematu,ogladalem pare dni temu program o wieziennictwie w USA,dane sa przerazajace,zdolnosci organow wylapujacych przestepcow zaskakujace w pozytywnym znaczeniu tego slowa ale najbardziej zaskakujaca jest surowosc kary.
Przyklad,wiezienie dla kobiet,pani ktora pozwolila swojemu nowemu chlopakowi odbyc stosunek z jej corka (nie wiem ile miala lat) i w tym samym czasie satysfakcjonowala go oralnie dostala ..... 31 lat wiezienia !!!
Zapewne mniej zaskakujacy bedzie fakt ze nikt naprawde nie przejmuje sie jej losem a jej separacja od spoleczenstwa jest postrzegana zupelnie naturalnie .

efis
15-11-06, 21:58
Dla wyjasnienia,
nie porownuje sytuacji,to absurd,chce poslyszec jak ocenia ten watek ludzie ktorzy byli odmiennego zdania niz ja w temacie o ktorym wspominamy.


I chyba przekonałeś się, że Ci co w poprzednim temacie byli
bardzo przeciwni Twoim poglądom w tamtej sprawie (a ja chyba byłem jednym z najbardziej) - tym razem zgadzają się z Tobą.
To chyba dowód na to, że jak ktoś w danej sprawie nie zgadza się z Tobą, to wcale nie oznacza, że robi tego przeciwko Tobie ("dla zasady"), ale przeciwko stanowisku, który w danej chwili prezentujesz. :)

6 biegowy
15-11-06, 22:17
I chyba przekonałeś się, że Ci co w poprzednim temacie byli
bardzo przeciwni Twoim poglądom w tamtej sprawie (a ja chyba byłem jednym z najbardziej) - tym razem zgadzają się z Tobą.
To chyba dowód na to, że jak ktoś w danej sprawie nie zgadza się z Tobą, to wcale nie oznacza, że robi tego przeciwko Tobie ("dla zasady"), ale przeciwko stanowisku, który w danej chwili prezentujesz. :)

Nie bierz sobie tego do serca ale Twoj wywod nie byl specjalnie potrzebny gdyz ja wcale tego tak nie odebralem (przynajmniej w przypadku uzytkownikow ktorych uwazam za zdolnych do formulowania wlasnych opinii oraz bedacych w stanie napisac cos w oparciu o fakty i logiczne przemyslenia,Ciebie zaliczam do tej grupy) :)
Musisz wziasc pod uwage ze sam fakt odmiennosci pogladow gdy dyskusja jest prowadzona w oparciu o pewne zasady wcale nie dyskryminuje zadnej ze stron gdyz jest to kwestia pogladow na zagadnienie.
Teraz wracajac do tematu,oczywiscie ze ludzie powinni ta sprawe postrzegac zasadniczo inaczej niz ta z wypadku,chce teraz poslyszec jak :)

wenus
15-11-06, 23:58
Ta sprawe powinno sie postrzegac tak - zwyrodnialcom ,okrutnikom,pedofilom,bestiom zabijajacym bezbronne dzieci ,wypaczonym umyslowo sadystaom znecajacym sie i tym ktorzy biora w tym udzial nawet przez bierne patrzenie mowie -NIE !!!
KARA - dozywocie i bez apelacji!

Chyba jasno wyrazilam sie co do rodzaju czynu i osob ktore sie tego dopuszczaja :(

6 biegowy
16-11-06, 00:03
bardzo jasno :)

Simmek
16-11-06, 00:30
http://wiadomosci.onet.pl/1434682,11,item.html

Ciekaw jestem jak teraz zareaguja nasi liberalni uzytkownicy.
Wg. mnie kara jest o przynajmniej 7 lat zbyt krotka.
Mam nadzieje ze w kryminale smiec nie bedzie mial jednej spokojnej nocy !

Alez ty glupi jestes jednak to tak jak wyrzucic rybke z akwarium do skaotowanego kota w piwnicy, oczywiscie nie dla mnie...


No nie daj teraz dupy i napisz dokladnie o jakich liberalnych uzytkownikow Ci chodzi? Bo inaczej cos tam do kogos podpierdalasz... ?To Twoj ulubiony zwrot...

6 biegowy
16-11-06, 00:33
Alez ty glupi jestes jednak to tak jak wyrzucic rybke z akwarium do skaotowanego kota w piwnicy, oczywiscie nie dla mnie...


No nie daj teraz dupy i napisz dokladnie o jakich liberalnych uzytkownikow Ci chodzi? Bo inaczej cos tam do kogos podpierdalasz... ?To Twoj ulubiony zwrot...

Co cie boli tym razem ?
Jebancu nawet nie mialem cie na mysli,pierdol sie !

Simmek
16-11-06, 00:41
Co cie boli tym razem ?
Jebancu nawet nie mialem cie na mysli,pierdol sie !

Mnie nie boli nic, juz drugi przynajmniej raz piszesz o jakiejs grupie liberalow, powiedz kto to nibyma byc albo sie odpierdol od takich dziwnych zwrotow...

6 biegowy
16-11-06, 00:48
Mnie nie boli nic, juz drugi przynajmniej raz piszesz o jakiejs grupie liberalow, powiedz kto to nibyma byc albo sie odpierdol od takich dziwnych zwrotow...


PIsze jak chce,nikogo nie obrazam a wiec przepros i skoro nie masz nic do dodania w temacie elegancko zamknij za soba drzwi.
Gdy bedziesz dyktowal sposob w jaki mam formowac swoje teorie i wpisy na tym forum to zakladam ze zostanie to oficjalnie ogloszone.
Moze mnie myli pamiec ale byles jednym z tych ktorzy nawolywali do zniesienia calkowitej cenzury na forum a teraz starasz sie wplynac na moj styl hipokryto ?
Kto by pomyslal ze slowo liberal dziala na niektorych jak plachta na byka?
Zadziwiajace jest ze to akurat tych ktorzy podchodza do zagadnienia forum jako najwieksi luzacy.

Simmek
16-11-06, 00:55
PIsze jak chce,nikogo nie obrazam a wiec przepros i skoro nie masz nic do dodania w temacie elegancko zamknij za soba drzwi.
Gdy bedziesz dyktowal sposob w jaki mam formowac swoje teorie i wpisy na tym forum to zakladam ze zostanie to oficjalnie ogloszone.
Moze mnie myli pamiec ale byles jednym z tych ktorzy nawolywali do zniesienia calkowitej cenzury na forum a teraz starasz sie wplynac na moj styl hipokryto ?
Kto by pomyslal ze slowo liberal dziala na niektorych jak plachta na byka?
Zadziwiajace jest ze to akurat tych ktorzy podchodza do zagadnienia forum jako najwieksi luzacy.

Bijesz dzis jakis rekord?
Of korz jakos gdzies mnie nazywasz ze mam liberalne podejscie do czegos wiec staje sie :liberalnym forumowiczem: no chyba ze ja glupi jestem :10:
Masz racje w tamtym temacie zgadzam sie mam liberalne poglady...
W ty juz skrajnie nawet juz nawet nie konserwatywne...

Obraziles mnie tym wpisem...:32:

6 biegowy
16-11-06, 00:59
Bijesz dzis jakis rekord?
Of korz jakos gdzies mnie nazywasz ze mam liberalne podejscie do czegos wiec staje sie :liberalnym forumowiczem: no chyba ze ja glupi jestem :10:
Masz racje w tamtym temacie zgadzam sie mam liberalne poglady...
W ty juz skrajnie nawet juz nawet nie konserwatywne...

Obraziles mnie tym wpisem...:32:

Jako liberal powinnies tolerowac moje poglady bo tolerancja i liberalizm maja wiele wspolnego.

Simmek
16-11-06, 09:31
Jako liberal powinnies tolerowac moje poglady bo tolerancja i liberalizm maja wiele wspolnego.

Chodzi o bycie Polakiem w USA, czy o to ze za moje podatki maja siedziec w wiezniu do usranej smierci?

Gdybys wiedzial jakie zycie bedzie mial ten gosc w pierdlu nie zalozylbys tego tematu...

Pewnie 5 niedociagnie... of kors jesli sie nie powiesi pierwszej nocy...

profektus
16-11-06, 10:51
dozywoście to najniższy wymiar kary dla tego bydlaka!!!!!

Simmek
16-11-06, 11:02
dozywoście to najniższy wymiar kary dla tego bydlaka!!!!!

Wez go sobie na utrzymanie...:)))

profektus
16-11-06, 11:08
Wez go sobie na utrzymanie...:)))

wiec wypuścmy wszyskich przestępców na wolność...
nie będziemy musieli ich opłacać:zgnite:
piekne rozwiązonie.....:106:

Simmek
16-11-06, 11:25
wiec wypuścmy wszyskich przestępców na wolność...
nie będziemy musieli ich opłacać:zgnite:
piekne rozwiązonie.....:106:

juz pisalem, moge zosatc katem... :32:

profektus
16-11-06, 11:32
juz pisalem, moge zosatc katem... :32:

to w sumie najlepsze rozwiązanie.....:104:
dożywocie to powinna byc najnizsza kara! potem śmierć
i kilka jej stopni
1.trucizna
2.gaz
3.wieszanie na strunie fortepianowej
4.bambus( stosowany w wietnamie)
5.spalenie na stosie
6.ponacinanie ciała i posmarowanie solą
7.powolne rozpuszczanie ciała przy pomocy sody kaustycznej
stopnie w zalezności od przestepstwa....
tez moge zostac katem sa jeszcze wolne miejsca:32:

Porzadny
16-11-06, 11:52
Tak sie zastanawiam na jakiej podstawie twierdzicie, ze gosciu nie wyjdzie z pierdla. Dawno nie slyszalem, aby ktos z niego nie wyszedl po dokonaniu jakiejs straszliwej brodni. Niby tam powinni go unicestwic sami wspolwiezniowie. Ale jakos pomimo tych wypowiedzi nie udalo mi sie znalezc slow na jej poparcie.

Simmek
16-11-06, 12:47
Tak sie zastanawiam na jakiej podstawie twierdzicie, ze gosciu nie wyjdzie z pierdla. Dawno nie slyszalem, aby ktos z niego nie wyszedl po dokonaniu jakiejs straszliwej brodni. Niby tam powinni go unicestwic sami wspolwiezniowie. Ale jakos pomimo tych wypowiedzi nie udalo mi sie znalezc slow na jej poparcie.

Pogadaj z kims kto siedzial to sie dowiesz, zapytaj Shandor...

sztetke
16-11-06, 12:55
no,malo sie mowi co sie dzieje w wiezieniach,o buntach ,zwiazanych z tym zgonach nic nie wiemy.
moj kolega z podstawowki siedzial troche,to znaczy caly czas z drobnymi przerwami to mi troche poopowiadal,chyba w tym czasie w czasie buntu zginelo 3 przestepcow,a w mediach nic nie mowili,no i jeszcze rzut beretem bo chyba to bylo w dembicy czy jakos tak,nie pamietam juz.

Porzadny
16-11-06, 13:00
A w jakich to latach bylo?

Simmek
16-11-06, 13:05
A w jakich to latach bylo?

W bajki wierzysz? Zalerze Rzeszow dzien dzisiejszy, akurat jest pora obiadu, Pewne osoby nie siedza przy stolikach, i tak przez piec lat codzdziennie, odzywac sie moga jak otrzymaja zgode...
i to nie jest jakiekolwiek znecanie sie...

Porzadny
16-11-06, 13:10
Nie chodzi mi o te jakies ich reguly, ktorymi zyja w swiecie wieziennym. Chodzi o konkrety, ze w tym i tym roku zginelo 5 wiezniow z ktorych kazdy zostal skazany za pedofilie, na przyklad.

Simmek
16-11-06, 13:18
Nie chodzi mi o te jakies ich reguly, ktorymi zyja w swiecie wieziennym. Chodzi o konkrety, ze w tym i tym roku zginelo 5 wiezniow z ktorych kazdy zostal skazany za pedofilie, na przyklad.

Woda drazy skale metodycznie przez lata i ja rozpierdala...

Toz po pieciu latach inny czlowiek...

Wylanczam pedeofili bo juz od jakiegos czasu, wlasnie przed wspołwiezniami, siedza oddzielnie...

Porzadny
16-11-06, 14:12
Toz po pieciu latach inny czlowiek...

Ale czy lepszy?

Simmek
16-11-06, 14:18
Ale czy lepszy?

No z tych opowiesci co slyszalem, i co znam jednego, to taki przykladny katolik sie zrobil...

6 biegowy
16-11-06, 16:48
Simmek skoro nie masz pracy to jakie ty podatki placisz ? ?
(Opieram swoja teze na twoich opowiadaniach jaki ty obrotny jestes)

Giewont
16-11-06, 23:47
Jak dla mnie jaka śmierć taka kara.
Powinni go tak zlać ąż by padł i tyle.

Moim zdaniem dla takich nie powinno być litości.

Jak mówił mój kumpel "za nogi i o ścianę"

Simmek
17-11-06, 12:45
Simmek skoro nie masz pracy to jakie ty podatki placisz ? ?
(Opieram swoja teze na twoich opowiadaniach jaki ty obrotny jestes)

Dochodowy od umowy o dzielo lub umowy zlecenia... :(

kurewski VAT od wszystkiego co zakupie

no i najwazniejsze akcyza od papierosoow i alkocholu: wczorajszy dzien? 5+5 fajki, 15 zl piwo...