PDA

Zobacz pełną wersję : Belgia - Polska



Adamitsu
13-11-06, 20:24
Środa godz. 20,10 tvp 2.

Jeśli nie wygramy to prawdopodobnie żegnamy się z finałami ME.
Dobra wiadomość jest taka, że nie ma Rasiaka.

Mam nadzieję, że Matusiak wybiegnie w pierwszym składzie.

MaT
13-11-06, 20:32
Jestem bardzo ciekaw jaki poziom zaprezentują.

arcz
13-11-06, 21:22
oby było dobrze , pierwszy raz od meczu , w którym citko strzelił gola anglii (pomijając mistrzostwa świata i mecz z gospodarzami gebbelsami bo to oczywiste) kibicuje naprawde z całego serca polskiej reprezentacji

Porzadny
13-11-06, 21:33
Dobrze bedzie jak wygramy. Ale ja tam reprezentacji nie wierze.

Adamitsu
13-11-06, 21:59
Araj obiecał 10 000 dofesów za zwycięstwo :)

Porzadny
13-11-06, 22:07
Pamietam. :)

Apacz
13-11-06, 23:43
Jak przegramy to sie demonstracyjnie spale:96:

A N D E R S
13-11-06, 23:55
musi byc dobrze po zajebistym meczu z Portugalią(byłem osobiscie na trybunach:) ) nadzieje sa duze musi byc dobrze!!!!!!!!!!!

marcinżywy
14-11-06, 12:48
Wszyscy wierzymy ze w koncu dzieki trenerowi cos sie zmienilo w polskiej reprezentacji i wygramy mecz, grupe i pojedziemy na finały mistrzostw Europy, 3majmy kciuki

MaT
14-11-06, 17:33
musi byc dobrze po zajebistym meczu z Portugalią
Okaże się, czy nie był to tylko wypadek przy pracy ;)

araj
14-11-06, 18:23
ehh,az mi serduszko mocniej bije jak pomysle...jestem dobrej mysli :)

6 biegowy
14-11-06, 18:24
moze jakies zaklady ?
:)

araj
14-11-06, 18:28
zróbcie...ja [przeznaczam dla zwycięzcy 50 000 dofesów

araj
14-11-06, 18:31
zróbcie...ja [przeznaczam dla zwycięzcy 50 000 dofesów
dla tego,kto typuje i wygra w przypadku wygranej polaków, kto typuje na belgów i wygra -20 000

A N D E R S
14-11-06, 21:47
no to bedzie 3:1 dla Polski

marcinżywy
14-11-06, 22:35
Ok to teraz ja 2:0

A N D E R S
15-11-06, 22:32
no i zajebiscie 1-0 do przodu szkoda tych 2 sytuacji Smolarka ale ogólnie to zagrał zajebiscie zreszta jak kazdy:) Boruc tez dobrze w koncówce nas uratował:) ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jadym do Austri i Szwajcarii za 2 lata:)

marcinżywy
15-11-06, 22:36
No jeszcze tak nie do konca, widziales sytuacje w naszej grupie??? http://sport.onet.pl/0,1248713,11688,tabela.html
Finlandia prowadzi tylko jednym punktem ale jednego meczu nie ma rozegranego Serbia i dwóch portugalia która właśnie prowadzi 2:0 z kazachstanem i pewnie wygra ten mecz, wiec nie mamy czym sie jeszcze podniecac,ale i tak super ze Polska wygrała

A N D E R S
15-11-06, 22:43
finlandia ma jeden ptk wiecej odnas i tyle samo meczów portugalia wygra 2 mecze teraz i bedzie miałą teraz tylko co my ptk równiez w 5 meczach serbia ma jeden mecz mniej rozegrany ale jeszcze nie grali z portugalia 2 razy:) teraz aby zdobys 12 ptk z armenia i azerbejdzanem a reszta pogubi ptk miedzy soba moge sie załozyc:) bedzie dobrzE:)

Porzadny
15-11-06, 22:48
Jak Polska bedzie dobrze grala, to widze ich na 2 miejscu w grupie.
Pierwsze rezerwuje dla Portugalii.

marcinżywy
15-11-06, 23:03
E tam Portugalia nie jest juz taka dobra w tym roku i bedzie walczyc o drugie miejsce, o pierwsze bedzie walczyc Polska z Finlandia, ewentualnie Serbia

Porzadny
15-11-06, 23:07
E tam Portugalia nie jest juz taka dobra w tym roku i bedzie walczyc o drugie miejsce, o pierwsze bedzie walczyc Polska z Finlandia, ewentualnie Serbia
Przestan czarowac. :)
Portugalia rozjebie wszystkich. Mecz z Polska zlekcewazyli i dlatego przegrali. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki ten zespol posiada potencjal.

Simmek
15-11-06, 23:24
Przestan czarowac. :)
Portugalia rozjebie wszystkich. Mecz z Polska zlekcewazyli i dlatego przegrali. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki ten zespol posiada potencjal.

po dzis 100 zl za mistrzostwa europy, a ba nawet 100 ze debuit sie skonczy na mistrzostwie...

DZIADZIA
15-11-06, 23:48
bramki są okrągłe a pilki m2

whatever
16-11-06, 01:02
nudny mecz byl strasznie

sztetke
16-11-06, 09:35
ja zasnalem,ale dobry byl w pierwszej polowie nawet.

Porzadny
16-11-06, 10:43
Nie byl za ciekawy, ale wynik sie liczy i to jest najwazniejsze.

Miekki
16-11-06, 11:12
Nie byl za ciekawy, ale wynik sie liczy i to jest najwazniejsze.
Dla mnie najwazniejszy, bo nie oglądałem. Ale jak juz oglądam, to liczy się dla mnie widowisko i emocje.

Simmek
16-11-06, 11:44
Nie byl za ciekawy, ale wynik sie liczy i to jest najwazniejsze.

Co bylo nieciekawego? Nie mamy ronaldinio czy innego bozyszcze... brazyliano, Niezle emocjonujace widowisko, szkoda ze malo bramek, wreszcie brak w kadrze "zasluzonych" pilkarzy w kiepskiej formie, taktyka dobrana do przeciwnika, dobre zmiany, dobra gra w obronie.

Szacunek dla trenera...

BTW: rzadko ogladam mecze...

Porzadny
16-11-06, 11:58
Co bylo nieciekawego? Nie mamy ronaldinio czy innego bozyszcze... brazyliano, Niezle emocjonujace widowisko, szkoda ze malo bramek, wreszcie brak w kadrze "zasluzonych" pilkarzy w kiepskiej formie, taktyka dobrana do przeciwnika, dobre zmiany, dobra gra w obronie.

Szacunek dla trenera...

BTW: rzadko ogladam mecze...
Emocjonujace to ono nie bylo, na pewno. Tych zasluzonych w kiepskiej formie to jeszcze bym znalazl. Frankowski, ktory siedzial na lawie.
Co do Ben Hakera to nie robmy z niego zaraz jakiegos wybitnego fachowca. Jest powyzej sredniej. Na razie to wystarcza. Zobaczymy jak bedzie na wiosne. Poza tym sama reprezentacja juz 2x w ostatnich latach pod rzad zakwalifikowala sie do MS, a to takze z niczego sie nie wzielo. I to dokonali polscy trenerzy, Engel, Janas. Gdyby nie kierowali sie kolesiostwem tylko zdrowym rozsadkiem to wyniki moglyby byc o wiele lepsze.

Simmek
16-11-06, 12:14
Emocjonujace to ono nie bylo, na pewno. Tych zasluzonych w kiepskiej formie to jeszcze bym znalazl. Frankowski, ktory siedzial na lawie.
Co do Ben Hakera to nie robmy z niego zaraz jakiegos wybitnego fachowca. Jest powyzej sredniej. Na razie to wystarcza. Zobaczymy jak bedzie na wiosne. Poza tym sama reprezentacja juz 2x w ostatnich latach pod rzad zakwalifikowala sie do MS, a to takze z niczego sie nie wzielo. I to dokonali polscy trenerzy, Engel, Janas. Gdyby nie kierowali sie kolesiostwem tylko zdrowym rozsadkiem to wyniki moglyby byc o wiele lepsze.

A tam jak mam obejrzec mecz z zalozeniem ze mamy go wygrac zawsze jest to emocjonujace /dla mnie/, nie wiem jak gra Frankowski :(

A pogrubilem wlasnie przyczyne tego ze lubie gdy sa czyste kryteria naboru, i selekcjoner mowi ten a ten slabo gra i sorki winetu...

Porzadny
16-11-06, 12:22
W przypadku polskich trenerow niestety jest wlasnie to kolesiostwo.
Promuja zawodnikow, ktorzy nie nadaja sie reprezentacji.
Tak bylo i za Engela, ktory promowal Polonie Warszawa (Bak, na przyklad) i za Janasa, Amica Wronki (Bieniuk, na przyklad).
Wiecej ich bylo, nie pamietam wszystkich.
Zreszta Haker i Kaczmarek, Dudka tez na sile wpychali. Z tym ,ze akurat Dudek byl w tak chujowej formie, ze spasowali.

Adamitsu
16-11-06, 16:57
Brawo dla chłopaków z obrony za mądre rozgrywanie piłki.
Brawo dla Matusiaka za spokój przy strzelonej bramce.
Wreszcie brawo dla Błaszczykowskiego za drugą połowę, gdy chłopaki nie mieli siły potrafił się utrzymać przy piłce.
Garguła lepiej powinien wykorzystać szansę gry w reprezentacji.

DZIADZIA
16-11-06, 17:43
najebałem sie i nie widziałem :(

Porzadny
16-11-06, 18:02
A kto Ci alkohol sprzedal?:10:
Ja to chyba do uwagi zglosze.

DZIADZIA
16-11-06, 18:29
A kto Ci alkohol sprzedal?:10:
Ja to chyba do uwagi zglosze.

nie nie, ukradłem, zadnego łamania prawa nie było ze sprzedarzą