PDA

Zobacz pełną wersję : Święta wojna Lech Poznań vs Legia Warszawa



k0573k
12-11-06, 21:50
http://youtube.com/watch?v=Ov3jXwhzYMA

ktos zna geneze tego konfliktu

o co chodzi z nie kradnij (flaga z 7 przykazaniem)

efis
12-11-06, 22:55
A kto w Polsce lubi Legię :)
Wszystko co zdobyła wiąże się z VII przykazaniem - nie kradnij (włacznie ze stolicą :) )

Glue
13-11-06, 22:22
Legia jest zadufana w sobie wszystko co z nią związane jest najlepsze, a jej tuba propagandowa TVN robi z niej real madryt

FUCK TVN

A N D E R S
13-11-06, 23:58
czytałem keidys opisy z meczu Legia-Lech w pucharze Polski w Czestochowie bodajze:) przez cały mecz dym na stadionie jak i poza nim kibiców obu druzyn było po pare tysiecy(wycieczki zakładowe itp) kazdy sie napierdalał pociągi powrotne to były jedne wielkie szpitale 3 osoby zmarły i baaardzo duzo rannych widziałem fotke z meczu tydzien póxniej w Poznaniu to cały stadion miał szaliki Legi zdobuty w czestowchowie:)

Enemigo
14-11-06, 00:18
Wole Legie od Lecha juz

DZIADZIA
14-11-06, 08:16
lechia władywostok

efis
14-11-06, 08:20
Wole Legie od Lecha juz

Od Lecha, to ja wolę Żywca :)

k0573k
14-11-06, 10:07
Wole Legie od Lecha juz
pierdoooole legiee
sialala
pierdoooole legiee
nie wiem jak mozna legie lubic
jakbys byl z gdyni to juz w ogole bym tego nie rozumial

Porzadny
14-11-06, 10:47
Z tych 2 druzyn wybieram Legie. Lech to cioty. Pamietam jak ta frajernia przegrala 5:1 ze Spartakiem. Co wystep w pucharach Lecha to wstyd i ponizenie.
Lech :loser:

Enemigo
14-11-06, 12:23
pierdoooole legiee
sialala
pierdoooole legiee
nie wiem jak mozna legie lubic
jakbys byl z gdyni to juz w ogole bym tego nie rozumial

Osoba majaca taki mozg jak ty wiele rzeczy jeszcze nie zrozumie :96:

BTW: byles kiedys na meczu w ogole?

A N D E R S
14-11-06, 13:53
Z tych 2 druzyn wybieram Legie. Lech to cioty. Pamietam jak ta frajernia przegrala 5:1 ze Spartakiem. Co wystep w pucharach Lecha to wstyd i ponizenie.
Lech :loser:
ale tu nie chodzi o to kto lepiej gra czy kto wiecej bramek stracił:)

Adamitsu
14-11-06, 14:28
pierdoooole legiee
sialala
pierdoooole legiee
nie wiem jak mozna legie lubic
jakbys byl z gdyni to juz w ogole bym tego nie rozumial
sztuką jest powiedzieć to kibicowi Legii prosto w twarz jednocześnie zaciskając pięści

Enemigo
14-11-06, 14:59
sztuką jest powiedzieć to kibicowi Legii prosto w twarz jednocześnie zaciskając pięści

Widziales jego zdjecie i jego posty? :)

kononowiczzzz
14-11-06, 15:04
kolejorzzzzzzzzzzzzzzzzz kolejorzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

inde
14-11-06, 15:23
LEGIA, LEGIA, LEGIUNIA

Kamich
15-11-06, 09:29
a ja koooooooooochaaaaam leeeeeeeegieeeeeeeee sialalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

- z taka przyspiewka wpadl na przedstawienie o 11.11.1918 jeden gosciu z mojej szkoly ;)

mi tam zwisa, czy legia, czy lech, oni maja swoje sukcesy, swoje porazki, swoje konflikty, swoich kibicow, menedzerow, trenerow itd i jest dobrze ;) - wiem ze to nie ma nic wspolnego z tematem

k0573k
16-11-06, 07:14
Osoba majaca taki mozg jak ty wiele rzeczy jeszcze nie zrozumie :96:

BTW: byles kiedys na meczu w ogole?

niegdy nie bylem zawsze siedze w domu jak jest mecz i ogladam go w toya tv kurwa!

a tak btw to jestes z gdyni?




MY KYBICE ŁODZI WODKA NAM NIE SZKODZI ZA ŁÓDŹ ZA RTS POJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES
-RTS!!!!!!!!!! LEGIA KURWA
-TAK JEST!!!!!!
-JEBAĆ ŁÓDZKI
-K S!!!!!!
-HITLER JUNGEN
-S S!!!!!!!!!!!!

A N D E R S
16-11-06, 17:14
niegdy nie bylem zawsze siedze w domu jak jest mecz i ogladam go w toya tv kurwa!

a tak btw to jestes z gdyni?




MY KYBICE ŁODZI WODKA NAM NIE SZKODZI ZA ŁÓDŹ ZA RTS POJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES
-RTS!!!!!!!!!! LEGIA KURWA
-TAK JEST!!!!!!
-JEBAĆ ŁÓDZKI
-K S!!!!!!
-HITLER JUNGEN
-S S!!!!!!!!!!!!

:loser:

Enemigo
16-11-06, 17:28
Kostek chcialbym ci cos odpisac ale jestes debilem i wspolczuje twoim rodzicom nie obrazajac ich oczywiscie, tylko naprawde gleboko im wspolczujac :(

Widac ze nawet Tomkowi za ciebie wstyd :loser:

6 biegowy
16-11-06, 17:47
OOOOOO qrwa cala Polska wstydzi sie za KOSTKA :loser:
Nie dosc ze prawdziwy hooligan to i prawdziwy skinhead !
Tak trzymaj - OJ !!!
POZERKA POZERKA !!!

Adamitsu
16-11-06, 19:37
jak to szybko można z siebie zrobić kompletnego idiotę

6 biegowy
16-11-06, 19:39
jak to szybko można z siebie zrobić kompletnego idiotę

Kostek nam wytlumaczy chociaz z drugiej strony tlumaczenie nie jest potrzebne :)

Enemigo
16-11-06, 19:56
jak to szybko można z siebie zrobić kompletnego idiotę



Wprawdzie nikt sie po nim zbyt wiele nie spodziewal: ot zwykly dzieciak z gownem zamiast mozgu pozujacy na ulicznego zabijake i chuligana :loser: ale tym razem przeszedl debilizmem sam siebie :loser:


Kostek korona debila roku jest prawie twoja :D (mowie prawie bo rok sie jeszcze nie skonczyl) ;)

6 biegowy
16-11-06, 20:02
Wprawdzie nikt sie po nim zbyt wiele nie spodziewal: ot zwykly dzieciak z gownem zamiast mozgu pozujacy na ulicznego zabijake i chuligana :loser: ale tym razem przeszedl debilizmem sam siebie :loser:


Kostek korona debila roku jest prawie twoja :D (mowie prawie bo rok sie jeszcze nie skonczyl) ;)

Kostek sie znowu sam dojechal,
Z dedykacja dla debila ktora wysunal sie na prowadzenie !
http://www.shaddowdomain.com/stpoof.gif

k0573k
16-11-06, 20:14
chyba sie potne

k0573k
16-11-06, 20:14
ta piesnia chcialem podkreslic nienawisc widzewa do legii :P

6 biegowy
16-11-06, 20:32
ta piesnia sie zdegradowales do poziomu kompletnego idioty :loser:

k0573k
16-11-06, 20:35
ta piesnia sie zdegradowales do poziomu kompletnego idioty :loser:
powiedz to reszcie ktora ja spiewa twardzielu

Enemigo
16-11-06, 20:38
powiedz to reszcie ktora ja spiewa twardzielu

Ty serio jestes takim debilem ze nie rozumiesz dlaczego mamy z ciebie polewe?

Pewnie odpowiedz na to pytanie jest pozytywna wiec ci odpowiem dlaczego: myslisz ze ta "reszta ktora to spiewa" jest takimi samymi pozerami jak ty i czy tez spiewa swoje piesni na forach internetowych? :loser:

6 biegowy
16-11-06, 20:49
powiedz to reszcie ktora ja spiewa twardzielu

OK :loser:

6 biegowy
16-11-06, 20:50
Ty serio jestes takim debilem ze nie rozumiesz dlaczego mamy z ciebie polewe?

Pewnie odpowiedz na to pytanie jest pozytywna wiec ci odpowiem dlaczego: myslisz ze ta "reszta ktora to spiewa" jest takimi samymi pozerami jak ty i czy tez spiewa swoje piesni na forach internetowych? :loser:

On jest gotow oddac zycie za swoj klub sportowy,to prawdziwy Hooligan ktory jeszcze zaklada majtki rano w mysl zasady :
BRAZOWE Z TYLU ZOLTE Z PRZODU

Kostek = :loser:

k0573k
16-11-06, 20:57
Ty serio jestes takim debilem ze nie rozumiesz dlaczego mamy z ciebie polewe?

Pewnie odpowiedz na to pytanie jest pozytywna wiec ci odpowiem dlaczego: myslisz ze ta "reszta ktora to spiewa" jest takimi samymi pozerami jak ty i czy tez spiewa swoje piesni na forach internetowych? :loser:

wybacz
na przyszlosc piesni tylko na forum widzewa
a teraz wybaczvie ide popozerzyc na blokersa

6 biegowy
16-11-06, 20:58
wybacz
na przyszlosc piesni tylko na forum widzewa
a teraz wybaczvie ide popozerzyc na blokersa

rozowa koszulke sobie zaloz czlowieku z zelaza :loser:

(http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=7408)

Enemigo
16-11-06, 21:02
Dokladnie - latem rozowa koszula i inne pedalskie ciuszki, potem zatwardzialy chuligan, teraz chuligan - narodowiec :loser:

Jak chodzilem do podstawowki to mialem typa co w jednym tygodniu byl fanem backstreet boys (nosil koszulki z mordami backstreet boysow :loser), w nastepnym tygodniu byl hip hopowcem, a potem za tydzien byl zatwardzialym metalem :loser:

6 biegowy
16-11-06, 21:19
Dokladnie - latem rozowa koszula i inne pedalskie ciuszki, potem zatwardzialy chuligan, teraz chuligan - narodowiec :loser:

Jak chodzilem do podstawowki to mialem typa co w jednym tygodniu byl fanem backstreet boys (nosil koszulki z mordami backstreet boysow :loser), w nastepnym tygodniu byl hip hopowcem, a potem za tydzien byl zatwardzialym metalem :loser:


Czyli jednym slowem byl POZEREM tak jak KOSTEK.

6 biegowy
16-11-06, 21:28
Twardziele,killerzy w rozowych koszulkach
http://clamnuts.com/rants/uploaded_images/pink_shirt_fag_hard_man-752948.jpg

Enemigo
16-11-06, 21:31
Czyli jednym slowem byl POZEREM tak jak KOSTEK.

Malo tego byl POZEREM i LAPSEM jak KOSTEK

6 biegowy
16-11-06, 21:37
Malo tego byl POZEREM i LAPSEM jak KOSTEK

Musimy tu cos skorektowac,slowo POZER i LAPS mozna smialo zastapic nowym zwrotem KOSTEK,byl KOSTKIEM co z miejsca oznacza ze byl :losere:-em do kwadratu :) pozerem i lapsem w jednym.
Jak tego uzyc w zdaniu,przyklad.
"Ten brudas ogolil glowe i przyszedl do szkoly ubrany w glany,zielonego fleka,dzinsy i czerwone szelki,ten brudas mowi ze jest teraz skinheadem ,ten brudas jest KOSTKIEM."

:84:

k0573k
17-11-06, 07:06
no to mi pojechaliscie:96:

z tym ze nigdy nie powiedzialem ze jestem chuliganem
ale co tam
na mecze chodze juz od zajebania czasu ale macie racje to pozerstwo bo dla was ja na nie chodzilem przez tydzien i koniec zabawy
kwestia ubierania sie przyznam czesto bylo zmiennna
ale to nie znaczy ze zmienialy mi sie poglady
od zawsze kochalem swoj kraj od zawsze chcialem sobie wytatuowac BÓG HONOR OJCZYZNA na lewej piersi.

zbytnio generalizujecie panowie bo przywiazujecie stroj czlowieka do pogladow jakie ma

SaiykoPat
17-11-06, 16:28
od zawsze kochalem swoj kraj od zawsze chcialem sobie wytatuowac BÓG HONOR OJCZYZNA na lewej piersi.


kostek masz piersi? :96:

6 biegowy
17-11-06, 16:31
no to mi pojechaliscie:96:

z tym ze nigdy nie powiedzialem ze jestem chuliganem
ale co tam
na mecze chodze juz od zajebania czasu ale macie racje to pozerstwo bo dla was ja na nie chodzilem przez tydzien i koniec zabawy
kwestia ubierania sie przyznam czesto bylo zmiennna
ale to nie znaczy ze zmienialy mi sie poglady
od zawsze kochalem swoj kraj od zawsze chcialem sobie wytatuowac BÓG HONOR OJCZYZNA na lewej piersi.

zbytnio generalizujecie panowie bo przywiazujecie stroj czlowieka do pogladow jakie ma


Pamietaj ze nadal masz tatuaz na czole "DEBIL"
:loser:

Mam uczucie ze z kazdym slowem jedynie sie pograzasz :D

6 biegowy
17-11-06, 16:35
temat jest niedojebany a wiec wrzucam propozycje tatuazu dla naszego narodowca w rozowej koszulce :loser:
http://sfgate.com/c/pictures/2005/07/01/mn_forehead_tattoo_utsal501.jpg

k0573k
17-11-06, 17:15
dzieki

6 biegowy
17-11-06, 17:17
moze nam wyjasnisz tresc zdjecia w podpisie ? ? ?

k0573k
17-11-06, 17:50
Działacze warszawskiej Sekcji Młodych NOP, którzy objęli swoją opieką groby bohaterów polskiego ruchu nacjonalistycznego, w niedzielę 29 października posprzątali i przyozdobili grób śp. Henryka Rossmanna – założyciela i przywódcy przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego.

6 biegowy
17-11-06, 17:52
Rossman byl jednym z zalozycieli ONR !

k0573k
17-11-06, 18:07
brawo umiesz czytac 6b brawo

6 biegowy
17-11-06, 18:11
brawo umiesz czytac 6b brawo

Pozerze przygotuj sie lepiej !

k0573k
17-11-06, 18:14
Pozerze przygotuj sie lepiej !

ok:papla: :papla: :papla:

Enemigo
20-11-06, 16:59
http://img240.imageshack.us/img240/8067/bandanapadajk6.th.jpg (http://img240.imageshack.us/img240/8067/bandanapadajk6.jpg)

Kostek?

6 biegowy
20-11-06, 17:01
Pewnie ten po lewej bo wyglada na pelnego nienawisci :loser:
Zajebiste zdjecie hooliganow :loser:

:)

6 biegowy
20-11-06, 17:05
No ale jest juz lekarstwo na Kostka
http://theyuinon.com/articles/images/bad-kids-spank.jpg

k0573k
20-11-06, 19:08
http://img240.imageshack.us/img240/8067/bandanapadajk6.th.jpg (http://img240.imageshack.us/img240/8067/bandanapadajk6.jpg)

Kostek?nie obrazaj mnie w ten sposob:96: w kazdy inny ale nie tak:96:

6 biegowy
20-11-06, 19:31
nie obrazaj mnie w ten sposob:96: w kazdy inny ale nie tak:96:

Nie obrazaj sie gdy ujawniamy prawde,fakty sa faktami i musisz stawic temu czola,ale to jeszcze przed Toba,gdy dorosniesz to zrozumiesz :rolleyes:

k0573k
21-11-06, 09:14
Madre slowa, ale zastosuj je w swoja strone.
Po 2 drugie chyba to nie było do Ciebie.
No i finalnie zrozum wreszcie ze moje wypowiedzi typu ale mi pojechaliscie jak i ta nad nad twoim postem nie powinny byc brane przez ciebie az tak powaznie.

Jay
06-03-07, 15:01
chuj ze temat dawno nieuzywany ale nie wiem w jakim celu go zjechaliscie. macie kompleksy czy jak? az załozyłem konto zeby to napisac. Jesli legii nie lubi <bo o tym jets ten temat> to jego sprawa i swoją drogą ma racje bo ja tak sie składa jestem z poznania i moge wam jasno powiedziec ze t nikt nie lubi warszawki. Nawet sąo tym nie tylko pieśni ale i piosenki. Ja szczeze tez nie lubie chodze na mecze i wiem co mówie. Moze to jest wynik tego iz to Poznań powinien byc stolicą tylko jakis jebany czech go spalił jakies 900 lat temu:/. Warszawka ma moze z 500 lat a poznan 1000 wiec gdzie tu jest sprawiedliwoscI tak na zakończenie pieśń.
"Od nienawiści do tej druzyny tak wychowano, wychowano nas i bez powodu i bez przyczyny śpiewajmy dzis na cały świat, A LEGIA LEGIA KURWA, LEGIA LEGIA KURWA, LEGIA WARSZAWA TO KURWA< LEGIA LEGIA KURWA, LEGIA LEGIA KURWA, A LEGIA STARĄ KURWĄ JEST!!!"

Jay
06-03-07, 15:03
Swoją drogo o widzewie tez mamy ale to raczej juz takie przyspiewki "WIDZEW WIDZEW ŁODZKI WIDZEW JA TEJ KURWY NIENAWIDZE" Ale ja osobiscie mam tylko do widzewa cos na meczach^^

SaiykoPat
06-03-07, 17:07
wiec sa piesni i piosenki, ho ho niezly chuj :oko2:

stern
06-03-07, 17:12
hehe smieszny temat :)

Legionista
13-08-07, 13:54
Prawdziwy Legionista Wyrywa Glowy Kibola Z Innego Timu:104:

Adamitsu
13-08-07, 14:26
Prawdziwy Legionista Wyrywa Glowy Kibola Z Innego Timu:104:
ile głów już wyrwałeś?
no bo ten nick to chyba nie na pozór ;)

Enemigo
06-09-08, 14:06
niegdy nie bylem zawsze siedze w domu jak jest mecz i ogladam go w toya tv kurwa!

a tak btw to jestes z gdyni?




MY KYBICE ŁODZI WODKA NAM NIE SZKODZI ZA ŁÓDŹ ZA RTS POJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES
-RTS!!!!!!!!!! LEGIA KURWA
-TAK JEST!!!!!!
-JEBAĆ ŁÓDZKI
-K S!!!!!!
-HITLER JUNGEN
-S S!!!!!!!!!!!!

Czy to nie zalosne, jak ktos z miasta ktore zawsze bylo zazydzone podszywa sie pod SS? :loser:

Enemigo
06-09-08, 14:10
Swoją drogo o widzewie tez mamy ale to raczej juz takie przyspiewki "WIDZEW WIDZEW ŁODZKI WIDZEW JA TEJ KURWY NIENAWIDZE" Ale ja osobiscie mam tylko do widzewa cos na meczach^^

Urzekla mnie twoja historia :oko2:

stern
06-09-08, 14:51
Co jak co ale Lech daje sie lubić, dobra druzyna i super kibice, mnie tam podziały klubowe nie interesują. Nawet powiem, że przyjemniej by się oglądało mecze bez tych wyzwisk wzajemnych. Ale z Legii to lubie się pośmiać :) :loser: