PDA

Zobacz pełną wersję : Łódź - kontrowersyjna wystawa plenerowa (ostre zdjęcia)



arcz
24-10-05, 08:26
wszystkie zdjęcia znajdują się tutaj

http://cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=18361

nie wiem może ktoś nie widział tego. ostro pojechali sobie z tym

Vito Andolini
24-10-05, 08:49
ja nie widze zarzutu do tych zdjec , moze to w koncu przemowi do ogolu i wywrze jakis pozytywny efekt .
Fakt ze zdjecia ogladaja dzieci , ale jak sobie za mlodu uswiadomia pewne sprawy to pozniej w doroslosci beda uksztaltowani i beda mieli wyrobione zdanie .

[shadow=red:1b70f88034] [glow=cyan:1b70f88034][scroll:1b70f88034]popieram ta akcje[/scroll:1b70f88034][/glow:1b70f88034][/shadow:1b70f88034]

arcz
24-10-05, 08:59
Wiesz..sam do tych zdjęć nic nie mam...rzeczy, które sa obrzydliwe nie można dekorować w fijołki i próbować w taki sposób przemówić do ludu...jednak no miejsce chyba nie było zbytnio mądre...

piszesz że dzieci oglądają... że to do nich trafi.... ale z drugiej strony nie pomyślałeś iż 'teraźniejsze dzieci' zabijaja setki wrogow na komputerach, w telewizorze to samo.... prędzej widze takie dziecko które widziało tą wystawe i z fascynacją opowiada kolegom swym jakie to kurwa krwiste zdjęcia widział... co byś odpowiedział swojemu dziecku jakby to ujrzało i spytało tatuś co to ?

Vito Andolini
24-10-05, 09:11
co byś odpowiedział swojemu dziecku jakby to ujrzało i spytało tatuś co to ?
staral bym sie wyjasnic w miare logiczny sposob przeslanie tych zdjec ,

To ze maja miejsce akty przedstawione na fotach , kazdy z nas traktuje jako oczywistei naturalne , ale podczas codziennych czynnosci o tym zapominamy i zyjemy dalej , a taka specyficzna wystawa bedzie w stanie dotrzec do kazdego z nas gleboko i poruszyc

sztetke
24-10-05, 09:18
tak nap[rawde dziecko i tak nie odczyta tego tak jakby sobie pomyslodawca zyczyl,obbierze to jako krwawa masakre i tyle,co najwyzej jakis dewiant moze z niergo wyrosnac,tego czegos nie powinno byc na ulicach ,niech by pokazywali to w jakis galeriach czy kosciolach (sam bylem na czym w tym klimacie w kosciele,dawno temu)

arcz
24-10-05, 09:22
w ogóle to troche manipulowana jest ta wystawa....... chodzi o to że nie ma tu pokazanej aborcji, której można jeszcze dokonać tabletkami

B-A-T-O-N
24-10-05, 09:33
To jest okrótne. Popieram aborcje, tylko w takich przypadkach jak gwałt lub gdy matkę nie stać na to by wychować dziecko w normalnych, prezyzwoitych warunkach, jednak sam nigdy bym nie wyraził zgody by moja dziewczyna poddała sie aborcji.

sigmak1
24-10-05, 09:34
Pomysłodawcy tej wystawy to wyjatkowi debie. :26: :26: :26: :26: :26:
Powinni tego typu wystawki urządzać swoim kobitom we własnych domach. :pijak:

Papla
24-10-05, 10:31
rok 2025, polska ma 90 milionow mieszkancow, tylko dlatego ze 30 milionow wyjechalo za granice, bezrobocie spadlo do 45%, dozywotni prezydent Kaczynski obiecuje poprawe zaopatrzenia w mleko w proszku

arcz
24-10-05, 10:40
a to pomyliło Ci sie papla chyba :)

sigmak1
24-10-05, 11:04
rok 2025, polska ma 90 milionow mieszkancow, tylko dlatego ze 30 milionow wyjechalo za granice, bezrobocie spadlo do 45%, dozywotni prezydent Kaczynski obiecuje poprawe zaopatrzenia w mleko w proszku
A skąd kaczka ci wytrzaśnie w 2025 r. mleko w proszku?

Simmek
24-10-05, 11:10
Powinien ktos zrobic prowokacje artystyczna i ubrac te plakaty w kondomy...

Karla
24-10-05, 11:27
Wiecie co... kiedys zastanawialam sie jak ludzie moga zrobic cos tak strasznego drugiemu czlowiekowi... po czym przez jakis czas myslalam, ze jestem w ciazy (jak sie okazalo glupia bylam bo jak na dzien dzisiejszy nie moge miec dzieci) to przez sekundke przemknela mi taka mysl... co z tym "fantem"zrobic?! Przykro mi sie do tego przyznac... ale latwo jest byc przeciwko aborcji gdy jest sie w komfortowej sytuacji

Enemigo
24-10-05, 12:11
A ja i tak jestem za aborcja (szczegolnie jak patrze na niektorych ludzi :6: )

STERN
24-10-05, 12:15
A ja i tak jestem za aborcja (szczegolnie jak patrze na niektorych ludzi :6: )

amen :)

To MW zorganizowała...u mnie takie gówno stało w samym centrum miasta

ełe piotruś
24-10-05, 17:10
zdjęcia są hard ale to i tak nie przemówi do ogółu.

Goerres
24-10-05, 17:22
http://wpwil.w.duna.pl/wystawa/index.html

K-A-S-I-A
24-10-05, 19:08
Ja jestem za takimi akcjami, ponieważ wiele dziewczyn, które zgadzają się na aborcje, nie wiedzą jak to będzie wyglądało, a dodatkowo w przyszłości odbije się to na ich psychice, dziewczyny powinny wiedzieć co robią!

ełe piotruś
24-10-05, 19:17
myślisz że to przekona te dziewczyny?

K-A-S-I-A
24-10-05, 19:23
Może nie przekona :(

Ale każda inteligentna dziewczyna się zastanowi, przemyśli sprawe aborcji. Moim zdaniem nie ma dziewczyn, które przejdą obok takiej wystawy obojętnie. Owszem dziewczyny puste, żyjące z dnia na dzień się czymś takim nie przejmą, ale wierze, że takich dziewczyn jest mało.

Shandor
24-10-05, 19:31
Może nie przekona :(

Ale każda inteligentna dziewczyna się zastanowi, przemyśli sprawe aborcji. Moim zdaniem nie ma dziewczyn, które przejdą obok takiej wystawy obojętnie. Owszem dziewczyny puste, żyjące z dnia na dzień się czymś takim nie przejmą, ale wierze, że takich dziewczyn jest mało.

nom, na tym forum tylko ja :11:

może zamiast takich akcji warto poświęcić w tym kraju więcej uwagi antykoncepcji? zmusić ministra zdrowia aby obniżył ceny leków antykoncepcyjnych? może pomoc społeczna zamiast ganiać kobiety z dziećmi, dawałaby im leki za darmo, żeby nie powiększały swoich wielodzietnych rodzin żyjących w biedzie? może księża zamiast wsparcia duchowego udzieliliby wsparcia w postaci akceptacji antykoncepcji? nie jestem przeciwko aborcji, chociaż sama bym się jej nie dopuściła, ale jestem za daniem wyboru każdej osobie, ktora się na to decyduje, może gdyby aborcja była legalna, to byłaby zadziej stosowana? bo przed takim zabiegiem powinna kobieta spotkać się na rozmowie z psychologiem, lekarzem ginekologiem, oni przybliżyliby takiej niewiaście cały problem, następstwa jej decyzji, pokazali jakieś inne rozwiązania jej problemu...

Goerres
24-10-05, 20:09
Shandor, antykoncepcja - piekna sprawa przy ujemnym przyroscie naturalnym

Małgorzata
24-10-05, 20:13
może zamiast takich akcji warto poświęcić w tym kraju więcej uwagi antykoncepcji? zmusić ministra zdrowia aby obniżył ceny leków antykoncepcyjnych? może pomoc społeczna zamiast ganiać kobiety z dziećmi, dawałaby im leki za darmo, żeby nie powiększały swoich wielodzietnych rodzin żyjących w biedzie? może księża zamiast wsparcia duchowego udzieliliby wsparcia w postaci akceptacji antykoncepcji? nie jestem przeciwko aborcji, chociaż sama bym się jej nie dopuściła, ale jestem za daniem wyboru każdej osobie, ktora się na to decyduje, może gdyby aborcja była legalna, to byłaby zadziej stosowana? bo przed takim zabiegiem powinna kobieta spotkać się na rozmowie z psychologiem, lekarzem ginekologiem, oni przybliżyliby takiej niewiaście cały problem, następstwa jej decyzji, pokazali jakieś inne rozwiązania jej problemu...Dokładnie Shandor tak jak piszesz
no i w Polsce za mało się mówi o antykoncepcji w szkołach powinny być prowadzone zajecia i więcej otwartosci na sprawy seksu .dzieci się i tak dowiedza ale na podwórku ,a w szkole tyle sie o tym niby mówi a dzieci nic nie wiedzą , to o czym oni rozmawiaja ? o pszczółkach i kwiatkach ?

Enemigo
24-10-05, 20:17
Ja zrobie kontrwystawe na ktorej beda dzieci porzucone na smietnikach, albo wychowywane w patologii bez milosci

ełe piotruś
24-10-05, 20:43
Może nie przekona :(

Ale każda inteligentna dziewczyna się zastanowi, przemyśli sprawe aborcji. Moim zdaniem nie ma dziewczyn, które przejdą obok takiej wystawy obojętnie. Owszem dziewczyny puste, żyjące z dnia na dzień się czymś takim nie przejmą, ale wierze, że takich dziewczyn jest mało.

zaufaj mi ze kobiety leją na to, skoro miały wpadke to sie ratują. a skrobanka to nie taka tania sprawa od 4-6tys zł.

Shandor
24-10-05, 21:28
Shandor, antykoncepcja - piekna sprawa przy ujemnym przyroscie naturalnym

wolisz żyć w ubogim, zagłodzonym, patologicznym społeczeństwie - ale licznym? :10:

Karla
24-10-05, 21:33
No ale np w cywilizowanych krajach jak UK tabletki antykoncepcyjne sa za darmo... nie sa one drogie, ale gdyby byly darmowe to wierze, ze wiecej osob by je stosowalo

Mowi sie, ze szkodza organizmowi a ja czuje sie po nich super... co wiecej maja dzialanie lecznicze, reguluja cykl itd itp...

Papla
30-10-05, 10:39
Wiecie co... przez jakis czas myslalam, ze jestem w ciazy (jak sie okazalo glupia bylam bo jak na dzien dzisiejszy nie moge miec dzieci)

niech zgadne, bylo to na wiosne, bociany wracaly z cieplych krajow a na polach zaczely pojawiac sie pierwsze glowki kapusty, a na dyskotece chlopak cie pocalowal w same usta, zas w nocy snil ci sie blondyn ze skrzydlami i powiedzial ze zostalas wybrana :25: ...

Simmek
30-10-05, 12:41
Wiecie co... przez jakis czas myslalam, ze jestem w ciazy (jak sie okazalo glupia bylam bo jak na dzien dzisiejszy nie moge miec dzieci)

niech zgadne, bylo to na wiosne, bociany wracaly z cieplych krajow a na polach zaczely pojawiac sie pierwsze glowki kapusty, a na dyskotece chlopak cie pocalowal w same usta, zas w nocy snil ci sie blondyn ze skrzydlami i powiedzial ze zostalas wybrana :25: ...


A moze wiatropylnosc...

sabinka
31-10-05, 20:00
nom, na tym forum tylko ja :11:


nie tylko Ty, ja mysle tak samo ;)
ja NIE WIEM czy nie poddalabym sie aborcji...... ale takie akcja np nie mysli o kobiecie ktora zostala brutalnie zgwalcona itp... chyba ma prawo nie chciec dziecka z gwaltu? chyba taka osoba ma juz dostatecznie duzo cierpienia zeby jeszcze robic z niej potwora ze poddala sie aborcji :/
(wyjatek to ta aborcja w 6 miesiacu, to jak dla mnie przegiecie :/)
przede wszystkim - antykoncepcja! chyba powinni w Polsce zrobic taka akcje rozdawania prezerwatyw jak w Afryce, bo jak slysze jak niektorzy "mysla" to az mi niedobrze :|
i kazdy powinien miec prawo wyboru.... legalizacja aborcji wcale nie powieksza rozmiaru zjawiska, bo kto chce sie jej poddac to i tak znajdzie zrodlo i srodki..... a przynajmniej w ciezkich przypadkach byloby "latwiej"


PS. lepiej wyrzucic dziecko na smietnik po urodzeniu czy usunac plod np w 4 tygodniu?

sztetke
31-10-05, 20:31
PS. lepiej wyrzucic dziecko na smietnik po urodzeniu czy usunac plod np w 4 tygodniu?

na smietnik wyrzucaja ludzie glebokiej wiary,prawdziwe krześcijany.
pewnie maja takie babki jakies dziwaczne "chlopskie" wytlumaczenie,logiczne tylko dla nich.